Zapraszamy na otwarte mistrzostwa Radomia w tenisie!


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na otwarte mistrzostwa Radomia w tenisie!

Przed nami niezwykle emocjonujący weekend na kortach przy ul. Bulwarowej. Odbędą się na nich Otwarte Mistrzostwa Radomia Kobiet i Mężczyzn w tenisie. Turniejowi towarzyszyć będzie wiele imprez

 

W zmaganiach, których głównym organizatorem jest RKT Return, udział weźmie m.in. wielu tenisistów, którzy klasyfikowani są, bądź byli w światowych rankingach. Gospodarzy reprezentować mają Aleksandra Buczyńska, Aleksander Sadal czy Bartek Maroszek. - Impreza ma bardzo dobrą obsadę i jestem przekonany, że pasjonaci tenisa będą mogli obejrzeć wiele pojedynków na wysokim poziomie. Tego typu zmagania organizujemy po raz pierwszy, ale mocno wierzę, że trafią one do kalendarza imprez na stałe - podkreśla Artur Maroszek, prezes RKT Return.

 

Zmagania, w piątek, 31 sierpnia o godz. 10 rozpoczną mężczyźni. W samo południe na korty wyjdą także panie. W sobotę, obok gier singlowych, rozegrany zostanie turniej dzieci o puchar prezesa RKT Return (godz. 10), turniej singlowy gości (godz. 14), a na finał odbędzie się spotkanie przyjaciół tenisa oraz Players Party. Decydujące o triumfach pojedynki zostaną rozegrane w niedzielę. Uroczystość podsumowująca zmagania zaplanowana została na godz. 17.

 

Serdecznie zapraszamy!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email