Finał Grand Prix już 25 sierpnia


Zdjęcie do artykułu: Finał Grand Prix już 25 sierpnia

Przed nami ostatnia odsłona organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów.
 

Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Krasickiego 78 w ostatniej odsłonie zmagań spotkają się 25 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.
 
W turnieju mogą brać udział amatorzy - bez względu na klasę i wiek. Zabroniony jest jedynie udział zawodników uczestniczących w rozgrywkach klubowych PZPS I i II ligi, Plus Lidze oraz sklasyfikowanych w rankingu siatkówki plażowej PZPS. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny najpóźniej do godz. 8:45 przed każdym turniejem. Zespoły składają się z dwóch pełnoletnich osób. Udział drużyn jest bezpłatny.
 
System rozgrywek zostanie ustalony tuż przed zawodami na podstawie ilości zgłoszonych zespołów przez sędziego głównego oraz organizatora, w obecności przedstawicieli zespołów. W miarę możliwości rozgrywki toczyć się będą systemem brazylijskim. Ze względu na fakt, iż pary nie są zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, prowadzony jest ranking personalny, a nie drużynowy.

 

Po trzech turniejach na czele klasyfikacji plasują się Michał Bank i Konrad Soból

 

KLASYFIKACJA PO TRZECH TURNIEJACH:

 

ORGANIZATOR:
MOSIR RADOM TEL. 48 385 10 01 (02)
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email