Gala Disco&Dance na finał wakacji


Zdjęcie do artykułu: Gala Disco&Dance na finał wakacji

Mocne będzie podsumowanie Akcji Lato 2018 na obiektach MOSiR. 31 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance. Jej główną gwiazdą będzie zespół Enej. A przed nim zagrają m.in. Playboys, Daga, Bartek EM i Non Stop.

 

Tradycyjnie, wakacje w Radomiu fani muzyki Disco&Dance podsumują nad zalewem na Borkach. Już o godz. 18, jako support, zagra Mateusz M. Zespół powstał w marcu 2017 roku w Radomiu. Mateusz M utrzymuje swoje produkcje w klimacie lat 90. Aktualnie zakończył on pracę do debiutanckiego Klipu pt; To Prawda, którego premiera odbyła się 24 sierpnia.

 

Na scenie zaprezentuje się m.in. młoda, dynamiczna i oryginalna DAGA. Podkreśla, że śpiewając chce robić to, co kocha, aby móc dzielić się tym z innymi. Dlatego w swoim śpiewie zawsze stara się dawać emocjonalny przekaz. Fani disco usłyszą także znane kawałki zespołów Non Stop czy człowieka orkiestry Bartka EM.

 

Nikomu z lokalnych fanów nie trzeba dodatkowo przedstawiać zespołu Playboys. I chociaż wciąż jest jednym z najmłodszych ekip disco-polo w Polsce (grupa powstała w 2013 roku), może pochwalić się wieloma nagrodami. Wystarczy wspomnieć, że w 2016 roku za sprawą Związku Artystów Audio Wizualnych (ZPAV) otrzymała najcenniejsze wyróżnienia dla każdego muzyka i zespołu w postaci Platynowych i Złotych Płyt. Podwójną Platynę Playboysi otrzymali za singiel „Tylko Ty”, który  w serwisie Youtube był wyświetlony 15 mln razy, Potrójną Platynę za Single „Zwariowałem” i „Fajna jest ta dziewczyna” (ponad 17 mln wyświetleń każdy) oraz Poczwórną Platynę za singiel „Wyśmienicie” w duecie z grupą Piękni i Młodzi (ponad 25 mln wyświetleń). Ogromną popularnością cieszą się także takie utwory jak „Nasza noc”, „Lejde”, „Jak to się stało”, czy „Dotykać, całować”, których na pewno nie zabraknie podczas radomskiej gali.

 

Na finał imprezy radomskiej publice zaprezentuje się zespół rockowo – folkowy ENEJ, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa. Wykonuje muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, punku. Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera "Eneidy" Iwana Kotlarewskiego - Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie. Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu. Do największych hitów zespołu należą takie piosenki jak „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Kamień z napisem Love”. W 2015 roku zespół nagrał wraz z Donatanem i Cleo utwór „Brać”.

 

Parada gwiazd disco rozpocznie się 31 sierpnia o godz. 18.30. Bilety w cenie 10 złotych są do nabycia w sprzedaży stacjonarnej (Aquapark Neptun, ul. Wyścigowa 49, Centrum Informacji Turystycznej, ul. Traugutta 3, w tzw. „Grzybku” w Ośrodku MOSiR Borki oraz w recepcji MOSiR-u, ul. Narutowicza 9). W sprzedaży internetowej można zakupić je pod adresem: https://kupbilet.mosirradom.pl/

 

Sponsorem imprezy są Kratki.pl - KOMINKI

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia zamieszczamy na Facebookowym wydarzeniu = TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email