Przed nami kolejna odsłona Grand Prix


Zdjęcie do artykułu: Przed nami kolejna odsłona Grand Prix

Przed nami trzecia odsłona organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. Przypomnijmy, że w tegoroczne wakacje rozegrane zostanie w sumie cztery turnieje.

 

Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki przy ul. Krasickiego 78 w trzeciej odsłonie zmagań spotkają się 4 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.
 
W turnieju mogą brać udział amatorzy - bez względu na klasę i wiek. Zabroniony jest jedynie udział zawodników uczestniczących w rozgrywkach klubowych PZPS I i II ligi, Plus Lidze oraz sklasyfikowanych w rankingu siatkówki plażowej PZPS. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny najpóźniej do godz. 8:45 przed każdym turniejem. Zespoły składają się z dwóch pełnoletnich osób. Udział drużyn jest bezpłatny.
 
System rozgrywek zostanie ustalony tuż przed zawodami na podstawie ilości zgłoszonych zespołów przez sędziego głównego oraz organizatora, w obecności przedstawicieli zespołów. W miarę możliwości rozgrywki toczyć się będą systemem brazylijskim. Ze względu na fakt, iż pary nie są zobligowane do współgrania ze sobą w trakcie całego cyklu, ranking będzie personalny, a nie drużynowy.

 

ORGANIZATOR:
MOSIR RADOM TEL. 48 385 10 01 (02)
fot. Facebook
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email