Ruszył Taniec pod Gwiazdami


Zdjęcie do artykułu: Ruszył Taniec pod Gwiazdami

W niedzielę, 17 czerwca ruszył Radomski Taniec pod Gwiazdami. Taneczne spotkania pod chmurką będą się odbywały trzy razy w tygodniu aż do końca września.

- Taniec pod Gwiazdami organizujemy przede wszystkim z myślą o seniorach, ale oczywiście zapraszamy wszystkich. Myślę, że tak jak dzisiaj chętnych nie zabraknie. Wystarczy przypomnieć sobie jak dużym zainteresowaniem cieszyły się podobne imprezy w poprzednich latach. Widać, że seniorzy chcą być aktywni, chcą się bawić, chcą uczestniczyć w wielu różnych wydarzeniach. Dlatego kolejny raz wychodzimy im naprzeciw – mówił prezydent Radosław Witkowski, który otworzył spotkania wraz z członkiem zarządu województwa, Rafałem Rajkowskim, wiceprezydentem Jerzym Zawodnikiem, radnymi oraz szefami MOSiR-u, Grzegorzem Jandułą i Robertem Dębickim.


Imprezy będą się odbywały w każdy czwartek i niedzielę w godzinach od 17.00 do 21.00 nad zalewem na Borkach w pobliżu kortów tenisowych. Dodatkowo od 26 czerwca, potańcówki będą się odbywały także we wtorki, w parku im. T. Kościuszki, przy muszli koncertowej.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email