Ogromne emocje podczas Mazowieckiej Futbolowej Majówki z legendą


Zdjęcie do artykułu: Ogromne emocje podczas Mazowieckiej Futbolowej Majówki z legendą

Emocje na najwyższym poziomie towarzyszyły młodym piłkarzom uczestniczącym Mazowieckiej Futbolowej Majówce z legendą, która odbyła się w środę, 2 maja na obiektach MOSiR-u. Organizatorem zmagań było Stowarzyszenie Gramy Razem

Do gry w samym środku majowego weekendu przystąpili młodzi chłopcy, którzy nie tylko toczyli wyśmienitą rywalizację sportową, ale także mieli okazję poznać życiorys i ciekawe fakty z życia Mariana Czachora, jedynego reprezentanta Polski, który notując występ w kadrze kraju był reprezentantem klubu z Radomia, w tym przypadku Radomiaka. Przypomnijmy, że pożegnaliśmy go u progu obecnego roku.

Do rywalizacji na obiektach MOSiR-u przystąpiło osiem znakomitych ekip, m.in. z Radomia, Wierzbicy, Jedlińska i Szydłowca. Piłkarze rozegrali w sumie 28 pasjonujących pojedynków. Miano niepokonanych uzyskał Bielik Wierzbica. Batalia o poszczególne zwycięstwa była pasjonująca, a trzeba dodać, że żadne spotkanie nie zakończyło się remisem! W zmaganiach udział wzięli także piłkarze Orlika Radom, Radomiaka, AP Szydłowiec, Drogowca Jedlińsk, Centrum Radom i Broni.

Organizatorzy zmagań wybrali także Dream Team Turnieju, w którym znaleźli się: Aleksander Urbanelis, Antoni Życzyński, Antoni Musiałek, Kacper Cieślik, Bartosz Smoliński, Bartosz Czerny, Krystian Sasal i Antoni Ziółko. MVP rywalizacji został Marcel Wakuła.

W imieniu organizatorów i patronów imprezy nagrody wręczali Lech Stanisław Mosiołek, autor wyjątkowej publikacji, którą otrzymali wszyscy uczestnicy imprezy, Grzegorz Stępień oraz Krzysztof Hajduk z radomskiego MOSiR-u.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email