Majówka z MOSiR-em - będzie się działo!


Zdjęcie do artykułu: Majówka z MOSiR-em - będzie się działo!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w sportowa majówkę w Radomiu. W dniach 3, 5 i 6 maja na naszym obiekcie na Borkach zaplanowane zostały gry i zabawy dla najmłodszych. Zachęcamy do przybycia z całą rodziną w godz. 16-18, gdyż będą prowadzone tam różnego typu animacje.


Na obiekcie przy ul. Narutowicza czeka nas wiele sportowych atrakcji, z meczami ROSY Radom ze Stelmetem w fazie play off Polskiej Ligi koszykówki. Pierwszy już 1 maja o godz. 17.45.

 

W środę, 2 maja, zapraszamy na Mazowiecką Futbolowa Majówkę z legendą. Do gry, od godz. 9.30, przystąpią młodzi chłopcy, którzy nie tylko będą toczyć rywalizację sportową, ale także będą mieli okazję poznać życiorys i ciekawe fakty z życia Mariana Czachora, jedynego piłkarza, który dostąpił zaszczytu występu w reprezentacji Polski reprezentując w danej chwili barwy radomskiego klubu, w tym przypadku Radomiaka.

 

3 Maja zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania do wspólnego świętowania na sportowo poprzez udział w Biegu Konstytucji 3 Maja.

 

Warto podkreślić, że przez cały majowy weekend do dyspozycji radomian będzie Aquapark Neptun przy ul. Wyścigowej. Z jego oferty radomianie będą mogli skorzystać w godzinach 7-22. W dniach 1 i 3 maja Pływalnia Orka oraz Pływalnia Delfin będą nieczynne. W środę, 2 maja natomiast Orka zaprasza w godz. 6.30-21.30, a Delfin 7-21.30.

 

Codziennie, w godz. 8-21 zapraszamy również do korzystania z kortów tenisowych przy ul. Bulwarowej.

Udanej majówki!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email