Babilon MMA3: Szymon Kołecki poznał rywala!


Zdjęcie do artykułu: Babilon MMA3: Szymon Kołecki poznał rywala!

Szymon Kołecki (4-0, 4 KO) poznał rywala, z którym zmierzy się 16 marca w Radomiu. Podczas gali Babilon MMA 3 naprzeciwko mistrza olimpijskiego stanie Łukasz Borowski (4-7, 2 KO, 1 Sub). Walka odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Dla Kołeckiego będzie to już 5. starcie w formule MMA. Paradoks polega jednak na tym, że były sztangista w sumie spędził w klatce niecałe 2 z 15 zakontraktowanych rund. Jego pojedynki trwały łącznie 9 minut i 31 sekund. Wszystkie zakończyły się zwycięstwem przez nokaut w 1. rundach. O sile byłego ciężarowca przekonali się Dariusz Kaźmierczuk (0-7), Wojciech Balejko (4-8, 4 Sub), Łukasz Łysoniewski (1-3, 1 KO) i Michał Orkowski (3-2, 2 KO, 1 Sub).


Najbliższy pojedynek Kołeckiego odbędzie się w limicie dywizji półciężkiej (do 93 kg). Rywalem mistrza olimpijskiego będzie o wiele
bardziej doświadczony Borowski, który ma na koncie 4 zwycięstwa i 7 porażek. "Boroś" mierzył się między innymi z mistrzem ACB Batrazem Agnajewem (4-0, 3 KO, 1 Sub), Akopem Szostakiem (2-2, 1 KO), Michałem Oleksiejczukiem (13-2, 8 KO, 1 Sub) czy Jackiem Adamczykiem (4-1, 1 Sub).

Gala Babilon MMA odbędzie się w piątek 16 marca. W klatce pojawią się między innymi Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski, Daniel
Rutkowski (4-2, 3 KO, 1 Sub) i Mateusz Siński (2-0).
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email