Camp z zawodnikami klubu Cerrad Czarni Radom


Zdjęcie do artykułu: Camp z zawodnikami klubu Cerrad Czarni Radom

Uczniów szkół, którzy zimowe ferie spędzają w Radomiu zapraszamy 22 stycznia do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 na siatkarski camp z zawodnikami Cerrad Czarnych Radom.

 

Głównym hasłem które przyświeca pomysłodawcom jest pokazanie, że siatkówka jest fajną szkołą i sposobem na życie. Poniedziałkowe zajęcia mają też zachęcić do aktywnego spędzana czasu wolnego. - W dzisiejszych czasach zdominowanych przez laptopy, smartfony, czy internet wydaje się to ciekawą alternatywą - nie ma wątpliwości Wojciech Stępień, prezes klubu Cerrad Czarni Radom.

Zajęcia osobiście poprowadzą zawodnicy siatkarskiej PlusLigi. Wszyscy uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję bezpośredniej rozmowy, zdobycia okolicznościowej fotografii, czy autografów. To powinno być dodatkową zachętą. Głównym punktem dwugodzinnego campu będą oczywiście zajęcia sportowe. - Przygotujemy ciekawy i atrakcyjny zestaw ćwiczeń. Kilku siatkarzy studiuje i ma zacięcie pedagogiczne. Jestem przekonany, że doskonale sprawdzą się w tej roli - zapewnia Wojciech Żaliński.

Kapitan drużyny klubu Cerrad Czarni Radom zaprasza młodzież do hali MOSiR 22 stycznia na godz. 13.00. Wystarczy zabrać ze sobą obuwie i strój sportowy. Organizatorami zajęć są: Cerrad Czarni Radom, Radomskie Centrum Siatkarskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email