Grand Prix Radomia na finiszu


Zdjęcie do artykułu: Grand Prix Radomia na finiszu

Czwarta, ostatnia z tegorocznych odsłona Biegowego Grand Prix Radomia, rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę, 8 października. Trasa wytyczona została wokół zalewu na Borkach.

 

Rywalizacja w ramach cyklu Biegowego Grand Prix Radomia powoli dobiega końca.W niedzielę, 8 października rozegrany zostanie ostatni bieg. Trasa czwartej imprezy Grand Prix wytyczona została wokół zalewu na Borkach. Panie wystartują o godz. 12 i będą miały do pokonania dwa okrążenia, które odpowiadają dystansowi 3,6 km. Panowie walczyć będą na dwukrotnie dłuższej trasie. Start biegu mężczyzn zaplanowano na godz. 12.30. Tradycyjnie rozegrane zostaną biegi dla dzieci. Ich początek zaplanowano na godz. 11.

 

Zgłoszenia do wszystkich biegów przyjmowane będą w biurze zawodów, które mieścić będzie się na terenie ośrodka MOSiR przy ul. Krasickiego. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9. Osoby, które startowały w poprzednich zawodach cyklu Grand Prix nie muszą dokonywać ponownego zgłoszenia. Wymagane jest jedynie potwierdzenie udziału. Obowiązują numery startowe z poprzednich biegów.

Serdecznie zapraszamy !
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email