Złota Polska Jesień na budowie RCS


Zdjęcie do artykułu: Złota Polska Jesień na budowie RCS

Bardzo intensywnie prowadzone są prace mające na celu przykrycie hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga. Efekt zaawansowanych i wielopłaszczyznowo prowadzonych robót w październiku będzie szczególnie widoczna dla symaptyków sportu przyglądających się budowie obiektu. Systematycznie posuwają się do przodu działania pod roboty izolacyjne i przy wszelkiego typu instalacjach. Na placu budowy przyjęto ostatnio potężne porcje stali. Powstają z nich ogromne konstrukcje, które zostaną zamontowane i pozwolą na przykrycie obiektu. 

 

Kawał dobrej roboty został wykonany przy łączniku. Zakończyły się działania przy jednej stronie płyty fundamentowej i montaż części elementów pozwolił na odsłonięcie bryły budynku. Ta część Radomskiego Centrum Sportu ma być przykryta do końca br. roku.

 

W najbliższych dniach z ziemi "wyjdą" elementy trybuny północnej stadionu piłkarskiego, a jeszcze w pierwszej połowie października ma być ustawiona duża część słupów i belek prefabrykowanych.

 

Więcej zdjęć i bieżące informacje dotyczące budowy hali oraz innych obiektów powstających w ramach RCS możecie znaleźć na tym profilu Facebookowym.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email