Trwa sprzedaż karnetów na mecze Cerradu Czarni


Zdjęcie do artykułu: Trwa sprzedaż karnetów na mecze Cerradu Czarni

Można rezerwować karnety na mecze zespołu Cerrad Czarni Radom. Abonament w sezonie 2017/2018 kosztować będzie 400 złotych. Karnet jest gwarancją zapewnienia stałego miejsca na trybunach hali MOSiR-u. PlusLiga startuje w ostatni weekend września. Tylko w rundzie zasadniczej kibice w Radomiu obejrzą 15 spotkań naszej drużyny. Zakup karnetu zapewnia wstęp na wszystkie spotkania w całym sezonie 2017/2018. - Posiadanie karnetu to wygoda i oszczędność czasu, bo zamiast stać w kolejkach posiadacze karnetów mogą kierować się prosto do wejścia na halę by wygodnie zasiąść na trybunach. - podkreśla dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom, Marcin Tomczyk. 

- Z pewnością nie zabraknie siatkarskich emocji, bo trzeba wspomnieć, że w naszej drużynie zagra aż trzech Mistrzów Świata Juniorów: Tomek Fornal, Norbert Huber oraz Jakub Ziobrowski, którzy z pewnością będą chcieli przyczynić się do sukcesów swojej ligowej drużyny. - dodaje. 

Karnet to idealny prezent dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Zachęcamy również firmy do zakupu karnetów dla swoich pracowników w ramach rocznic i jubileuszów, albo jako motywacja dla zespołu pracowników. 

Zachęcając wszystkich do rezerwacji ulubionego miejsca w hali MOSiR, informujemy że zapisy na karnety prowadzone są w sekretariacie siedziby klubu (ul. Narutowicza 9, I piętro). Dystrybucja karnetów rozpocznie się w drugiej dekadzie września tak żeby dotarły one do naszych kibiców przed pierwszym meczem. Więcej informacji uzyskają również Państwo pod numerem telefonu: 609 009 035. 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email