Marka Lexus partnerem kortów tenisowych w Radomiu


Zdjęcie do artykułu: Marka Lexus partnerem kortów tenisowych w Radomiu

Marka Lexus została partnerem kortów tenisowych w Radomiu. Umowa obowiązywać będzie przez trzy lata.

Stosowną umowę w sprawie współpracy podpisały Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu sp. z o.o. i ASO MR sp. z o.o.sp.k. Na mocy umowy, na obiekcie promowana będzie marka Lexus. Pojawiły się m.in. znaki firmowe na siatkach i banerach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otrzymał natomiast do swojej dyspozycji dwa samochody - osobowy oraz dostawczy.


Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR podkreśla: - Szukaliśmy partnera, z którym współpraca pozwoliłaby nadać jeszcze większy prestiż naszemu obiektowi sportowemu i jestem pewien, że w przypadku tej współpracy tak właśnie będzie.

 

Prezes MOSiR, Grzegorz Janduła liczy na to, że współpraca z tak mocno zakorzenioną w tenisowe środowisko firmą odegra ważną rolę we wzbogaceniu sportowej oferty dla radomian. - Lexus jest patronem wielu dużych imprez tenisowych na całym świecie. Jestem pewny, że dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu, na naszym obiekcie odbędzie się wiele wyjątkowych i niezapomnianych imprez dla młodych pasjonatów tenisa – podkreśla Grzegorz Janduła.

 

Marek Romanowski, szef ASO MR sp. z o.o.sp.k. podkreślił, że współpraca związana z tak nowoczesnym obiektem przynosi mu szczególną satysfakcję. - Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żeby także sportowe imprezy miały szczególną oprawę, a może wkrótce w Radomiu gościć będziemy Agnieszkę Radwańską - dodał Marek Romanowski.

 

Kompleks tenisowy na Borkach wchodzi w skład Radomskiego Centrum Sportu. Przypomnijmy, że obiekt został otwarty i oddany do użytku wiosną tego roku. Przy ul. Bulwarowej powstało osiem pełnowymiarowych kortów, w tym kort centralny z trybuną wkomponowaną w budynek socjalny. Tenisiści mają do dyspozycji nowoczesne zaplecze z szatniami, prysznicami, salą konferencyjną i tarasem widokowym.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email