Finały Pucharu Polski ROZPN na stadionie MOSiR-u


Zdjęcie do artykułu: Finały Pucharu Polski ROZPN na stadionie MOSiR-u

W dniu 31 maja 2017 roku pomiędzy Radomskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej a Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomiu zawarte zostało porozumienie w sprawie współpracy przy organizacji finałów Pucharu Polski w rozgrywkach piłkarskich na szczeblu okręgu.

 

Porozumienie zostało podpisane przez Sławomira Pietrzyka, Prezesa ROZPN, Artura Piechowicza, Wiceprezesa ROZPN oraz Grzegorza Jandułę, Prezesa Zarządu MOSiR.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom promocji sportu, kultury fizycznej, w szczególności wśród dzieci i młodzieży, a także wśród mieszkańców Radomia, przedstawiciele lokalnej futbolowej centrali oraz MOSiR-u wyrazili wolę współpracy przy organizacji finałów Pucharu Polski w rozgrywkach piłkarskich męskiej piłki nożnej i zobowiązali się podjąć wspólne działania w celu organizacji na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu finałów trzech kolejnych edycji rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Na mocy podpisanego porozumienia decydujące pojedynki wspomnianej imprezy na stadionie MOSiR-u odbędą się więc w sezonach 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email