Zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Zdjęcie do artykułu: Zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Piłkarze Broni Radom triumfowali w turnieju piłkarski wpisujący się w ideę WOŚP. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poprzez organizację futbolowych zmagań włączył się do jubileuszowego, 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu są organizowane od 2002 roku. Do tej pory udało się zebrać ponad 2 miliony złotych - mówił podczas imprezy szef radomskiego sztabu WOŚP Bartosz Bednarczyk. - Dziękuję wszystkim za przybycie i podkreślenie, że sportowcy również włączają się do ogólnopolskiego grania - podkreślił tymczasem prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

 

Do rywalizacji na sztucznym boisku MOSIR-u przystąpiły ekipy z Radomia: Broń, Centrum, Młodzik oraz Orzeł Wierzbica, KS Potworów, Proch Pionki. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a następnie zagrały o poszczególne lokaty.

 

W wielkim finale Broń pokonała Proch Pionki 2:1, w meczu o trzecie miejsce Orzeł Wierzbica Centrum Radom 5:1, a w meczu o 5. miejsce KS Potworów Młodzika Radom 5:0.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email